Archiwum aktualności na rok szkolny 2012/2013

PoĹźegnanie StarszakĂłw

2013-06-10
W dniu 06.06. 2013 r odbyło się Uroczyste PoĹźegnanie Dzieci z gr V. Nasze Smerfy po wakacjach będą uczniami. Po raz ostatni zaprezentowały program artystyczny na który złoĹźyły się: Inscenizacja „PodróĹźe Starszaków”, wiersze na poĹźegnanie, piosenki oraz tańce polskie. Program przygotowały nauczycielki grupy z udziałem pań prowadzących zajęcia rytmiki. Wszyscy uczestnicy uroczystości zostali zaproszeni w podróĹź po naszym pięknym kraju od gór, przez Kraków, Warszawę, Kujawy, do Gdańska. Miłym akcentem były wiersze przygotowane dla starszych kolegów od kolegów z grupy „Ĺťabki” Ĺťyczenia dalszych sukcesów i podziękowania skierowała do dzieci i ich rodziców pani dyrektor oraz nauczycielki grupy. Nasze Starszaki otrzymały dyplomy i upominki. Na koniec były podziękowania od dzieci i rodziców skierowane do pani dyrektor, nauczycielek i wszystkich pracowników Przedszkola. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowych zdjęć. Dzień ten zapewne pozostanie na długo w sercach wszystkich uczestników. Był to dzień radosnych wspomnień ale równieĹź wzruszeń. Dzieci obiecały, Ĺźe będą wspominać swoje Przedszkole i odwiedzą swoje panie czasami. Będzie nam brakowało pełnych energii, radosnych sześciolatków. Ĺťyczymy Im wielu sukcesów.

Rodzice - dzieciom

2013-06-04
Z okazji Dnia Dziecka w Samorządowym Przedszkolu nr 115 na os. Albertyńskim w ramach akcji rodzice – dzieciom odbyła się prezentacja przedstawienia  pt. „Witaminka”, promującego zdrowy styl Ĺźycia oraz zdrowego odĹźywiania.
 W przedstawieniu wzięli udział rodzice przedszkolaków: Joanna Bator, Renata Bukowska-Roszak, Małgorzata Krzysztoforska,  Jowita Molenda, Monika Muniak, Agnieszka Witana-Bałut.  O scenografię i oprawę fotograficzną zadbał Rafał Ĺťarski. Nad całością przedstawienia czuwał dyrektor przedszkola mgr Krystyna Litwin. Przedszkolaki miały okazję nie tylko oglądać rodziców w roli aktorów, ale takĹźe aktywnie uczestniczyć w zabawie na widowni.
 Rodzice stanęli na wysokości zadania – bardzo dobrze zagrali swoje role wykazując wysoki kunszt aktorski, za co zostali nagrodzeni wielkimi brawami. Takie przedsięwzięcia naleĹźy promować mając na uwadze nie tylko dobro dziecka, ale równieĹź podnoszenie jakości oferty edukacyjnej. Rodzice czują się współodpowiedzialni za pracę przedszkola i nie Ĺźałują czasu, by uatrakcyjnić jego działalność.

mgr Krystyna Litwin

II Miejsce Zespołu Krakowiaczek na III edycji konkursu muzycznego „Przyśpiewki i przekomarzanki na ludową nutę”

2013-05-20
15.05.2013 r. w Samorządowym Przedszkolu nr 64 odbyła się  uroczystość rozdania nagród pokonkursowych „Przyśpiewki i przekomarzanki na ludową  nutę”
    Dzieci z zespołu Krakowiaczek pod kierunkiem nauczycielki Pomykały Małgorzaty zdobyły II miejsce.
    Otrzymały za to nagrody książkowe , gry i układanki , dyplomy oraz gratulacje od organizatorów konkursu i komisji oceniającej.