Archiwum aktualności na rok szkolny 2012/2013

Ostatnie spotkanie ,,Wesołych nutek”

2013-06-19
Dnia 18.06.13 odbyły się juĹź ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia zespołu: „Wesołe nutki”. Na tym spotkaniu nie zabrakło czasu na wspomnienia. Dzieci opowiadały o tym, co im się najbardziej podobało, mile wspominały występy poza przedszkolem, a takĹźe czas zabaw muzycznych i wspólnego grania na instrumentach. Łezka w oku się zakręciła tym bardziej, Ĺźe spora część dzieci od września idzie do szkoły i juĹź się nie spotka z nami „na Wesołych nutkach”.
Doceniając prace i wysiłek naszych małych artystów oraz chcąc im podziękować za wspólne chwile spędzone razem przygotowaliśmy dla nich pamiątkowe dyplomy .Wspólnie zrobiliśmy takĹźe pamiątkowe fotografie.
Prowadząca zespół – R.Pietkiewicz serdecznie dziękuje rodzicom za współpracę oraz wszelką pomoc z ich strony.

VII Nowohucki Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci Przedszkolnych – Lokomotywą przez świat.

2013-06-18
Rok 2013 rokiem Juliana Tuwima - po raz kolejny w tym roku szkolnym dzieci z grupy Smerfów wzięły udział w występach w Domu Kultury im .K.C. Norwida. Na scenie zaprezentowały wiersze i piosenki do słów poety. Program nosił tytuł Cuda i Dziwy. Nie zabrakło równieĹź elementów ruchowych . Przedszkolaki zaprezentowały swój talent taneczny podczas recytacji Abecadła i w tańcu afrykańskim Moskity.
Mamy nadzieję , że zainteresowanie dzieci literaturą będzie owocowało w dalszej edukacji szkolnej.

Warsztaty twórcze : Mali Artyści

2013-06-17
W środę 2013-06-15 odbyło się zakończenie zajęć plastycznych Warsztaty twórcze –Mali Artyści. Zokończenie połączone z rozdaniem dyplomów poprzedzone było wystawą prac plastycznych wykonanych przez małych twórców w II półroczu. Barwne dzieła moĹźna było oglądnąć w szatni przedszkolnej.
Wszystkim małym artystą Ĺźyczymy wielu inspiracji do twórczych działań i radości z nadchodzących wakacji .A starszakom sukcesów na polu edukacji szkolnej .