Archiwum aktualności na rok szkolny 2010/2011

Konkurs plastyczny pod hasłem ,,Policjant przyjacielem dzieci" - rozstrzygnięty.

2010-10-10

Dnia 7.X.2010r nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem ,,Policjant przyjacielem dzieci". Do konkursu zaproszone zostały wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami. Wpłynęło 16 prac wykonanych w róĹźnym formacie i róĹźnorodną tehniką. Prace moĹźna było oglądać na wystawie w szatni naszego przedszkola.

Oceny prac dokonało jury w składzie:

st.asp. Agnieszka Hońca - funkcjonariusz  policji

sierĹź. Michał Podolecki -    funkcjonariusz policji

Renata Pietkiewicz- nauczyciel Samorządowego P-la 115

Jury postanowiło nie przydzielać  miejsc punktowanych, lecz przyznać wszystkim uczestnikom konkursu równorzędne wyróĹźnienia.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. Rodzicom dziękujemy za zaangaĹźowanie. Jednocześnie informujemy, Ĺźe rozdanie dyplomów i nagród nastąpi 12.X.2010r. Po tym terminie wszystkie prace zostaną wystawione na pokonkursowej wystawie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie               ul Mogilska 109.

Organizatorzy konkursu: Anna Baran, Małgorzata Wysmułek

Wizyta w przedszkolu funkcjonariuszy policji z Komendy Miejskiej

2010-10-07
W ramach działań profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych gościli dzisiaj w naszym przedszkolu funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w KrakowieOpowiadali oni o swojej codziennej pracy, demonstrowali podstawowy sprzęt policyjny, który cieszył się wśród dzieci duĹźym zainteresowaniem. Przypominali dzieciom jak waĹźne jest przestrzeganie  zasad bezpieczeństwa w kaĹźdej sytuacji, gdyĹź zawsze naleĹźy być ostroĹźnym i uwaĹźnym. Podczas wspólnego oglądania i projekcji  krótkich filmów dotyczących bezpiecznych zachowań w domu, na placu zabaw czy podczas kontaktów z obcymi funkcjonariusze omawiali z dziećmi szczegółowo kaĹźde nieodpowiednie zachowanie bohaterów filmowych scenek.Na zakończenie spotkania kaĹźdy przedszkolak otrzymał od naszych gości książeczkę edukacyjną, dzięki której utrwali razem z rodzicami zdobyte wiadomości.

Nowy rok szkolny 2010/2011

2010-08-31

Wakacje dobiegły końca i czas wrócić do przedszkola. 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny.Zapraszamy wszystkie przedszkolaki, które w wyniku rekrutacji będą uczęszczać do naszej placówki. Przedszkole czynne jest w godz 6:30 - 17:00. Czekamy na wszystkie uśmiechnięte dzieci.

Poniżej przedstawiamy nazwy grup i pracujących w nich nauczycieli.

Gr I Krasnoludki  - p.BoĹźena Z, p.Krystyna L

Gr II Biedronki - p.Ewa F, p.Agnieszka S