Archiwum aktualności na rok szkolny 2015/2016

Soliści „Wesołych Nutek” na eliminacjach XXV Małopolskiego Konkursu Piosenki: „Przedszkolaki śpiewają”.

2016-06-09
Dnia 06.06.2016 w Centrum MłodzieĹźy im H. Jordana przy ulicy Krupniczej 36 odbyły się eliminacje XXV Małopolskiego Konkursu Piosenki: „Przedszkolaki śpiewają”.
Zgodnie z regulaminem konkursu każdy solista zaśpiewał jedną piosenkę
Nasze przedszkole reprezentowało siedmioro dzieci, uczęszczających do zespołu: „Wesołe Nutki”
Lena K. zaśpiewała piosenkę; „A ja mam psa”, Julka K -  „Daj mi rękę tato”, Klaudia P zaprezentowała piosenkę: „Słoneczne opowieści”, Zuzia B -  „Dzień pluszowego misia”, Zuzia G -  „Wiosna w błękitnej sukience”, Ola G -  „Koniec czerwca”, a Kalinka S - „Robaczek”.
Wszystkie nasze małe wokalistki zaprezentowały się bardzo dobrze, choć niektórym z nich towarzyszyła spora trema.
Dziewczynki za udział w tym muzycznym przedsięwzięciu otrzymały pamiątkowe dyplomy wraz ze słowami uznania od organizatorów oraz słodki upominek.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iĹź otrzymaliśmy radosne wieści – trzy dziewczynki zakwalifikowały się do konkursu finałowego: jedna zdobyła nagrodę, a dwie wyróĹźnienia.
09.06.2016  Lena K, Julka K, Zuzia G będą uczestniczyć w koncercie finałowym XXV Małopolskiego Konkursu Piosenki: „Przedszkolaki śpiewają”.
Serdecznie gratulujemy !!!

Ostatnie uroczystości w grupie IV

2016-06-09
W dniu 24.05.2016 r. w grupie IV odbyła się uroczystość z okazji „Dnia mamy i taty” oraz „Zakończenie roku szkolnego”- a tym samym poĹźegnanie starszaków.  Nasze Słoneczka po wakacjach będą juĹź uczniami. Po raz ostatni zaprezentowały program artystyczny na który złoĹźyły się: wiersze na poĹźegnanie, piosenki oraz tańce. Ĺťyczenia dalszych sukcesów  i podziękowania skierowała do dzieci i ich rodziców Pani dyrektor oraz nauczycielki grupy. Nasze Słoneczka  otrzymały dyplomy  i upominki. Na koniec były podziękowania od dzieci i rodziców skierowane do Pani dyrektor, nauczycielek i wszystkich pracowników Przedszkola. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowych zdjęć. Podczas tej uroczystości nie obyło się bez wzruszeń i łezki w oku. Dzień ten zapewne pozostanie na długo w sercach wszystkich uczestników. Naszym absolwentom Ĺźyczymy wielu radosnych wspomnień związanych z naszym przedszkolem oraz samych sukcesów  w szkole. Jeszcze raz dziękujemy dzieciom, ale przede wszystkim rodzicom za lata pracy  i wsparcie, jakim nas obdarzyli.

Dzień Dziecka w Wesołej Krainie Twórczości.

2016-06-07
Wesoło i bardzo kolorowo było 1.06.2016r w ogrodzie naszego przedszkola. W związku z Dniem Dziecka przygotowane zostały dla naszych przedszkolaków róĹźne niespodzianki. Wszystkie dzieci mogły w tym dniu spróbować swoich sił w skokach w workach, rzutach piłką do celu, puszczać bańki mydlane, rysować kredą,  podrzucać baloniki , tańczyć, bawić się chustą animacyjną itp.Radości z zabaw było co niemiara,ale to co dobre szybko się kończy.Mamy nadzieję, Ĺźe ten słoneczny, wyjątkowy, jedyny dzień w roku  na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci. Ĺťyczymy im, samych tak miłych dni w ich Ĺźyciu.