Archiwum aktualności na rok szkolny 2007/2008

Nadanie imon poszczegĂłlnym grupom

2007-11-24

W dniu 19.XI.2007 w Samorządowym Przedszkolu nr 115 im. ,,Wesoła Kraina Twórczości"odbyła się uroczystość - nadania imion poszczególnym grupom. W spotkaniu tym wzięły dzieci z całego przedszkola. KaĹźda z grup zaprezentowała swój program artystyczny dotyczący nazwy swojej grupy.ZłoĹźyły się na niego wiersze, piosenki, tance oraz zabawy ruchowe.Dzieci kolejny juz raz pokazały, Ĺźe są śmiałe i odwaĹźne, a występy dla kolegów to czysta przyjemność. Rodzice równieĹź włączyli się do przygotowania tej uroczystości szyjąc dzieciom piękne stroje.Od tego dnia mamy w naszym przedszkolu: KRASNOLUDKI, BIEDRONKI, ROZTAŃCZONE ĹťABKI, ROZŚPIEWANE SŁONECZKA.Organizowanie takich uroczystości jest zawsze duĹźym wyzwaniem, ale warto to robić, aby zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci, ich zaangaĹźowanie i radość ze wspólnej zabawy.

W tym samym dniu odbyło się takĹźe pasowanie na przedszkolaka. Wszystkie maluszki złoĹźyły uroczyste ślubowanie w obecności: pani dyrektor, starszych kolegów oraz całego personelu przedszkola.Zostały one przyjęte do społeczności przedszkolnej po tym jak uroczyście obiecały Ĺźe:

• będą się grzecznie bawić
  • będą dobrymi kolegami
  • zawsze będą się uśmiechać
  • będą dzielnymi przedszkolakami

Po przyrzeczeniu nastąpiło pasowanie kolorowym ołówkiem przez panią dyrektor, rozdane zostały ordery ,,zucha malucha" oraz pamiątkowe dyplomy.

Zdjęcia z tej uroczystości w galerii.